Belva BXA15001 1500W Mono Amp | Car Audio Amplifier
Product Description
Product Features
  • Maximum Power Value: 1500 Watts
  • Power Values: 750 Watts x 1 at 4 Ohm | 1500 Watts x 1 at 2 Ohm
  • A/B Class Amplifier: High efficiency and low distortion
  • MOSFET Transistors: High energy efficiency
  • Variable Bass EQ: Ability to precisely adjust bass frequencies and gain
  • High and Low Level Inputs: Compatibility with all types of audio sources
  • Remote Subwoofer Level Control: Easy and fast sound adjustment
Additional Information
Modazone Ürün Değerlendirmeleri
Belva BXA15001 1500W Peak BX-Series 2-OModazone Stable Class-A/B Monoblock Car Audio MOSFET Amplifier with Remote Subwoofer Level Control
Belva
Product Code : 2637717728
4,546.88 TL
4,546.88 TL
Notify me when its in stock
100% Original Product
100% Secure Payment