Belva BXA15001 1500W Mono Amfi | Oto Ses Sistemi Yükseltici
Ürün Açıklaması
Ürün Özellikleri
  • Maksimum Güç Değeri: 1500 Watt
  • Güç Değerleri: 4 Ohm'da 750 Watt x 1 | 2 Ohm'da 1500 Watt x 1
  • A/B Sınıfı Amplifikatör: Yüksek verimlilik ve düşük distorsiyon
  • MOSFET Transistörler: Yüksek enerji verimliliği
  • Üç Yönlü Koruma Devresi: Aşırı ısınma, aşırı yüklenme ve hoparlör kısa devrelerine karşı koruma
  • Değişken Bass EQ: Bas frekanslarını ve kazancı hassas bir şekilde ayarlama imkanı
  • Yüksek ve Düşük Seviye Girişleri: Her türlü ses kaynağına uyumluluk
  • Uzaktan Subwoofer Seviye Kontrolü: Kolay ve hızlı ses ayarı
Ek Bilgiler
Modazone Ürün Değerlendirmeleri
Belva BXA15001 1500W Peak BX-Series 2-OModazone Stable Class-A/B Monoblock Car Audio MOSFET Amplifier with Remote Subwoofer Level Control