Orion Cobalt CBA2000.4 Car Amplifier | 2000W 4 Channel Class A/B Amplifier
Product Description
Product Features
  • 2000W High Output Power
  • 4 Channel Class A/B Amplifier
  • 2/4 Ohm Stable Operation
  • Adjustable Low/High Pass Filters
  • Bass Boost
  • MOSFET Power Supply
  • Frequency Response: 10~30kHz
  • Low/High Level Inputs
  • 80W RMS X 4 @ 2 Ohm
  • 50W RMS X 4 @ 4 Ohm
  • 2 Way Protection Circuit
Additional Information
car amplifier, car audio system, 4-channel amplifier, Class A/B amplifier, 2000W amplifier, MOSFET power supply, bass boost, low pass filter, high pass filter, car music system
Modazone Ürün Değerlendirmeleri
Orion Cobalt Series CBA2000.4 High Efficiency 4-Channel Class A/B Amplifier for Car Audio Stereo - 2000W High Output, 2/4 OModazone Stable, Adjustable Low/High Pass, Bass Boost, MOSFET Power Supply
ORION
Product Code : 782006347
6,243.49 TL
Other Colors of the Product
6,243.49 TL
Notify me when its in stock
100% Original Product
100% Secure Payment