Orion Cobalt CBA2000.4 Oto Amfi | 2000W 4 Kanal Class A/B Amplifikatör
Ürün Açıklaması
Ürün Özellikleri
  • 2000W Yüksek Çıkış Gücü
  • 4 Kanallı Class A/B Amplifikatör
  • 2/4 Ohm Stabil Çalışma
  • Ayarlanabilir Alçak/Yüksek Geçiş Filtreleri
  • Bas Yükseltme (Bass Boost)
  • MOSFET Güç Kaynağı
  • Frekans Tepkisi: 10~30kHz
  • Düşük/Yüksek Seviye Girişleri
  • 80W RMS X 4 @ 2 Ohm
  • 50W RMS X 4 @ 4 Ohm
  • 2 Yönlü Koruma Devresi
Ek Bilgiler
avtomobil kuchaytirgichi, avtomobil audio tizimi, 4 kanalli kuchaytirgich, A/B klassli kuchaytirgich, 2000W kuchaytirgich, MOSFET quvvat manbai, basni kuchaytirish, past o'tish filtri, yuqori o'tish filtri, avtomobil musiqa tizimi
Modazone Ürün Değerlendirmeleri
Orion Cobalt Series CBA2000.4 Yuqori samarali 4 kanalli A/B klassli avtomobil audio stereo kuchaytirgichi - 2000W Yuqori chiqish, 2/4 OModazone barqaror, sozlanishi past/yuqori o'tkazuvchanlik, bassni kuchaytirish, MOSFET quvvat manbai
ORION
Mahsulot kodi : 782006347
6.243,49 TL
Mahsulotning boshqa ranglari
6.243,49 TL
Sotuvda mavjud bo'lganda menga xabar bering
100% original mahsulot
100% Xavfsiz to'lov