Planet Audio AC3000.1D 3000W Моно Усилитель - Кучли Бас, Компакт Дизайн
Маҳсулот тавсифи
Маҳсулот хусусиятлари
  • 3000 Ватт максимал чиқиш қуввати (1 Омда)
  • Юқори самарадорликка эга Class D кучайтиргич технологияси
  • 1 Омли барқарор ишлаш хусусияти
  • Иккита AC3000.1D кучайтиргични улаш (strapping) хусусияти орқали икки баравар куч чиқиши
  • Сабвуферингизнинг шикастланишининг олдини олувчи ўзгарувчан субсоник фильтр
  • Аниқ бас частотасини бошқариш учун ўзгарувчан паст ўтиш кроссовери
  • Шахсийлаштириладиган бас даражасини созлаш учун ўзгарувчан бас кучайтириши
  • Компакт ўлчам ва енгил дизайн (13” x 10” x 2.4”, 9.6 lbs)
  • Паст даражали киришлар
  • Amazon орқали сотиб олишларда 6 йил Planet Audio Platinum Online Сотувчи кафолати
  • Касбий ўрнатиш тавсия этилади
Қўшимча маълумотлар
Modazone Ürün Değerlendirmeleri
Planet Audio AC3000.1D Class D Monoblock Avtomobil Kuzetuvchisi - 3000 Yuqori Quvvat, 1 Ohm, Past Sath Kirishlari, Past O'tish Filtri, Bass uchun Sabvuferga Ulansin
Planet Audio
Mahsulot kodi : 2215064744
8.910,79 TL
8.910,79 TL
Sotuvda mavjud bo'lganda menga xabar bering
100% original mahsulot
100% Xavfsiz to'lov